Tasarımı Kaydet  Kapat

Başarınızın Ortağıyız


Hugin Kassaregister AB, 1928 yılında İsveç’te kurulmasıyla birlikte Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici ünvanına sahiptir. Firmanın 1989 yılında faaliyet alanını değiştirmesiyle, tüm hakları Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. tarafından satın alınmıştır. İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimlerine ağırlık vermiştir.

2008 yılında kurulan arge merkezimiz sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine çok hızlı adapte ederek sürekli gelişmektedir. Firmamız her yıl Tubitak veya Kosgeb onaylı projeye imza atmayı başarmış ve özellikle perakende teknolojileri ve siber güvenlik alanlarında geniş bir patent havuzu oluşturmuştur.

Hugin, üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin arkasında 25+ senedir Türkiye genelinde 200’ün üzerindeki yetkili servis noktası ile kesintisiz hizmet vermektedir. Sadece üretmek sektörümüz için yeterli çözüm değildir. Satış sonrası hizmette ne kadar çabuk ve hızlı hareket edebildiğimiz de son derece önemlidir.

E-bültenimize kaydolun!