Tasarımı Kaydet  Kapat

Başarınızın Ortağıyız


Hugin Kassaregister AB, 1928 yılında İsveç’te kurulmasıyla birlikte Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici ünvanına sahip olmuştur ve son 100 yıl içersinde de en büyük ilk 3 pos ve yazarkasa üreticisi ünvanını korumuştur. Firmanın 1989 yılında faaliyet alanını değiştirmesiyle, tüm hakları Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. tarafından satın alınmıştır. İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimlerine ağırlık vermiştir.

2008 yılında nokta vuruşlu ve termal POS modelleri ile de daha profesyonel ürünleri sektörün hizmetine sunan Hugin, özellikle son dönemde Pos sistemlere ağırlık vermektedir. Firmamız 2010-2011 yılları içerisinde de dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin arge çalışmalarını yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.

Hugin, üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin arkasında 25 senedir Türkiye genelinde 200’ün üzerindeki yetkili servis noktası ile kesintisiz hizmet vermektedir. Sadece üretmek sektörümüz için yeterli çözüm değildir. Satış sonrası hizmette ne kadar çabuk ve hızlı hareket edebildiğimiz de son derece önemlidir.

Ayrıca ürünlerimizin daha verimli çalışmasını sağlamak içinde yazılım ürünlerimiz ile ek hizmet sunmaktayız. Arkaofis yazılımlarımız bir market ve mağazanın stok kontolünü, müşteri uygulamalarını, performans raporlamalarını ve analizlerini en iyi şekilde yapmasını sağlar. Kapsamlı AR-GE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir.